Apple MacBook Pro 15,4" Retina ME664N/A rokasgrāmata

Apple MacBook Pro 15,4" Retina ME664N/A
7.5 · 1
PDF rokasgrāmata
 · 144 lapas
Angļu
rokasgrāmataApple MacBook Pro 15,4" Retina ME664N/A

MacBook Pro

User’s Guide

Includes setup, expansion,
and troubleshooting
information for your
MacBook Pro computer

Skatiet Apple MacBook Pro 15,4" Retina ME664N/A rokasgrāmatu šeit, bez maksas. Šī rokasgrāmata ietilpst kategorijā klēpjdatori, un to novērtēja 1 cilvēki vidēji ar 7.5. Šī rokasgrāmata ir pieejama šādās valodās: Angļu. Vai jums ir jautājums par Apple MacBook Pro 15,4" Retina ME664N/A vai vajag palīdzību? Uzdod savu jautājumu šeit

Vajadzīga palīdzība?

Jums ir jautājums par Apple un atbilde nav atrodama rokasgrāmatā? Uzdodiet savu jautājumu šeit. Skaidri un visaptveroši raksturojiet problēmu un savu jautājumu. Jo precīzāk raksturosiet savu problēmu un jautājumu, jo vieglāk būs citiem Apple īpašniekiem sniegt jums labu atbildi.

Jautājumu skaits: 0

Vispārīgi
Apple
MacBook Pro 15,4" Retina ME664N/A
klēpjdators
885909735471
Angļu
Lietotāja rokasgrāmata (PDF)

Vai nevarat rokasgrāmatā atrast atbildi uz savu jautājumu? Atbildi uz savu jautājumu varat atrast <i>FAQ</i> sadaļā par Apple MacBook Pro 15,4" Retina ME664N/A zemāk.

No kā atkarīgs lejupielādes ātrums internetā?

Lejupielādes ātrums internetā ir atkarīgs no savienojuma veida. Ja jums ir 25 Mb/s savienojums, tas nozīmē, ka teorētiski jums vajadzētu būt iespējai lejupielādēt 25 MB sekundē.

Kāds ir klēpjdators ekrāna izmērs?

klēpjdators izmēru parasti izsaka collās; 1 colla ir līdzvērtīga 2,54 centimetriem. Izmērs ir vienāds ar klēpjdators diagonāles garumu, tādēļ izmēriet ekrānu virzienā no apakšējā kreisā stūra uz augšējo labo stūri.

Kas ir HDMI?

HDMI ir saīsinājums no <i>High-Definition Multimedia Interface</i> (augstas izšķirtspējas multivides saskarne). HDMI kabeli izmanto audio un video signālu pārsūtīšanai starp ierīcēm.

Kā vislabāk tīrīt klēpjdators?

Pirkstu nospiedumus vislabāk var noņemt ar viegli samitrinātu tīrīšanas drānu vai mīkstu drāniņu bez putekļiem. Putekļus var vislabāk iztīrīt no grūti pieejamām vietām, izmantojot saspiestu gaisu.

Kā tīrīt klaviatūru?

Turiet klaviatūru apgrieztu otrādi un iztīriet netīrumus, izmantojot saspiesta gaisa flakonu. Taustiņus var tīrīt pat ar mitru drānu.

Kas ir <i>Bluetooth</i>?

<i>Bluetooth </i>nodrošina iespēju bezvadu režīmā apmainīties ar datiem starp elektroniskām ierīcēm, izmantojot radioviļņus. Attālums starp divām ierīcēm, kas apmainās ar datiem, vairumā gadījumu nedrīkst pārsniegt desmit metrus.

Vai Apple MacBook Pro 15,4" Retina ME664N/A rokasgrāmata ir pieejama Latviešu Valoda?

Diemžēl Apple MacBook Pro 15,4" Retina ME664N/A rokasgrāmata nav pieejama Latviešu Valoda. Šī rokasgrāmata ir pieejama Angļu.

Vai jūsu jautājums nav uzskaitīts? Uzdod savu jautājumu šeit

Nav rezultātu