AVM Fritz! Wlan Repeater 300E rokasgrāmata

AVM Fritz! Wlan Repeater 300E
8.5 · 4
PDF rokasgrāmata
 · 41 lapas
Angļu
rokasgrāmataAVM Fritz! Wlan Repeater 300E
891186001

FRITZ!WLAN

Repeater 300E

Configuring
and Operating

Skatiet AVM Fritz! Wlan Repeater 300E rokasgrāmatu šeit, bez maksas. Šī rokasgrāmata ietilpst kategorijā wifi retranslatori, un to novērtēja 4 cilvēki vidēji ar 8.5. Šī rokasgrāmata ir pieejama šādās valodās: Angļu. Vai jums ir jautājums par AVM Fritz! Wlan Repeater 300E vai vajag palīdzību? Uzdod savu jautājumu šeit

Vajadzīga palīdzība?

Jums ir jautājums par AVM un atbilde nav atrodama rokasgrāmatā? Uzdodiet savu jautājumu šeit. Skaidri un visaptveroši raksturojiet problēmu un savu jautājumu. Jo precīzāk raksturosiet savu problēmu un jautājumu, jo vieglāk būs citiem AVM īpašniekiem sniegt jums labu atbildi.

Jautājumu skaits: 0

AVM Fritz! Wlan Repeater 300E ir ierīce, kas izstrādāta, lai uzlabotu tīkla signālu vietās, kur tas nav pietiekami spēcīgs. Tas spēj dubultot Wi-Fi signalu jūsu tīklā un nodrošināt stabilu un stabilu savienojumu. Tas ir viens no visefektīvākajiem atkārtojiem šajā kategorijā un ir aprīkots ar modernu tehnoloģiju, kas nodrošina augstu jaudu un ātrumu. Ierīcei ir iespēja strādāt gan 2,4 GHz, gan 5 GHz joslās, tāpēc tas ir atbilstošs visiem Wi-Fi standartiem. Ierīcei ir arī iebūvēts uzvednes indikators, kas viegli pateiks jums, kad tīkla savienojums ir labvēlīgs. Tas ir ļoti viegli uzstādāms un iestatāms, un tas ir kompakts un izskatās stilīgi. Ierīce darbojas arī ar jebkuru tīkla maršrutētāju un ir atbilstošs gan privātpersonām, gan uzņēmumiem, kuri vēlas uzlabot savu tīkla veiktspēju. Visumā, AVM Fritz! Wlan Repeater 300E ir labas kvalitātes ierīce, kas uzlabo jūsu tīkla jaudu ar lielu efektivitāti un zemu cenu.

Vispārīgi
AVM
Fritz! Wlan Repeater 300E
wifi retranslators
4023125024993, 4023125025006
Angļu
Lietotāja rokasgrāmata (PDF)

Vai nevarat rokasgrāmatā atrast atbildi uz savu jautājumu? Atbildi uz savu jautājumu varat atrast <i>FAQ</i> sadaļā par AVM Fritz! Wlan Repeater 300E zemāk.

Kāda ir atšķirība starp maršrutētāju un modemu?

Modems nodrošina interneta savienojumu ar interneta pakalpojumu sniedzēja starpniecību. Pēc tam maršrutētājs izplata interneta signālu ierīcēm, kuras ir pievienotas pie maršrutētāja.

No kā atkarīgs lejupielādes ātrums internetā?

Lejupielādes ātrums internetā ir atkarīgs no savienojuma veida. Ja jums ir 25 Mb/s savienojums, tas nozīmē, ka teorētiski jums vajadzētu būt iespējai lejupielādēt 25 MB sekundē.

Vai WIFI starojums ir kaitīgs?

WIFI ir radiofrekvences signāls nejonizējošā starojuma veidā. Šis starojums nevar bojāt šūnas un audus, un tāpēc tas nav kaitīgs cilvēku veselībai.

Vai AVM Fritz! Wlan Repeater 300E rokasgrāmata ir pieejama Latviešu Valoda?

Diemžēl AVM Fritz! Wlan Repeater 300E rokasgrāmata nav pieejama Latviešu Valoda. Šī rokasgrāmata ir pieejama Angļu.

Vai jūsu jautājums nav uzskaitīts? Uzdod savu jautājumu šeit

Nav rezultātu