Bowers & Wilkins Zeppelin Air Lightning rokasgrāmata

Bowers & Wilkins Zeppelin Air Lightning
5.2 · 1
PDF rokasgrāmata
 · 145 lapas
Angļu
rokasgrāmataBowers & Wilkins Zeppelin Air Lightning
Firmware version 2.01.04
Operation may differ from other rmware versions
With Lightning
connector

Zeppelin Air

Skatiet Bowers & Wilkins Zeppelin Air Lightning rokasgrāmatu šeit, bez maksas. Šī rokasgrāmata ietilpst kategorijā skaļruņi, un to novērtēja 1 cilvēki vidēji ar 5.2. Šī rokasgrāmata ir pieejama šādās valodās: Angļu. Vai jums ir jautājums par Bowers & Wilkins Zeppelin Air Lightning vai vajag palīdzību? Uzdod savu jautājumu šeit

Vajadzīga palīdzība?

Jums ir jautājums par Bowers & Wilkins un atbilde nav atrodama rokasgrāmatā? Uzdodiet savu jautājumu šeit. Skaidri un visaptveroši raksturojiet problēmu un savu jautājumu. Jo precīzāk raksturosiet savu problēmu un jautājumu, jo vieglāk būs citiem Bowers & Wilkins īpašniekiem sniegt jums labu atbildi.

Jautājumu skaits: 0

Vispārīgi
Bowers & Wilkins
Zeppelin Air Lightning
skaļrunis
714346318377
Angļu
Lietotāja rokasgrāmata (PDF)

Vai nevarat rokasgrāmatā atrast atbildi uz savu jautājumu? Atbildi uz savu jautājumu varat atrast <i>FAQ</i> sadaļā par Bowers & Wilkins Zeppelin Air Lightning zemāk.

Kad skaļums ir pārāk liels?

Skaļums virs 80 decibeliem var kaitēt dzirdei. Ja skaļums pārsniedz 120 decibelus, var rasties pat tiešs kaitējums. Dzirdes traucējumu iespējamība ir atkarīga no klausīšanās biežuma un ilguma.

Vai dažādu zīmolu <i>Bluetooth </i>ierīces ir savstarpēji savienojamas?

Jā, <i>Bluetooth </i>ir universāla tehnoloģija, kas ļauj dažādām ierīcēm, kas aprīkotas ar <i>Bluetooth</i>, izveidot savienojumu.

Kas ir <i>Dolby Atmos</i>?

<i>Dolby Atmos</i> ir tehnoloģija, kas nodrošina, ka skaņa tiek atspoguļota no griestiem līdz klausīšanās vietai. Tas ļauj izveidot 5.1 efektu, izmantojot tikai vienu skaļruni.

Kas ir <i>Bluetooth</i>?

<i>Bluetooth </i>nodrošina iespēju bezvadu režīmā apmainīties ar datiem starp elektroniskām ierīcēm, izmantojot radioviļņus. Attālums starp divām ierīcēm, kas apmainās ar datiem, vairumā gadījumu nedrīkst pārsniegt desmit metrus.

Vai Bowers & Wilkins Zeppelin Air Lightning rokasgrāmata ir pieejama Latviešu Valoda?

Diemžēl Bowers & Wilkins Zeppelin Air Lightning rokasgrāmata nav pieejama Latviešu Valoda. Šī rokasgrāmata ir pieejama Angļu.

Vai jūsu jautājums nav uzskaitīts? Uzdod savu jautājumu šeit

Nav rezultātu