Canon Ixus 140 rokasgrāmata

Canon Ixus 140
7.1 · 1
PDF rokasgrāmata
 · 147 lapas
Angļu
rokasgrāmataCanon Ixus 140

Camera User Guide

ENGLISH
©CANON INC. 2013 CDD-E520-010• Click the buttons in the lower right to access other pages.: Next page: Previous page : Page before you clicked a link• To jump to the beginning of a chapter, click the chapter title at right.From chapter title pages, you can access topics by clicking their titles. • Make sure you read this guide, including the “Safety Precautions” section, before using the camera.• Reading this guide will help you learn to use the camera properly.• Store this guide safely so that you can use it in the future.
1
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Cover
PreliminaryNotesand
LegalInformation
Contents:
BasicOperations
AdvancedGuide
CameraBasics
SmartAuto
Mode
OtherShooting
Modes
PMode
Wi-FiFunctions
SettingMenu
Accessories
Appendix
Index
BasicGuide
PlaybackMode
COPY

Rokasgrāmata

Skatiet Canon Ixus 140 rokasgrāmatu šeit, bez maksas. Šī rokasgrāmata ietilpst kategorijā Fotokameras, un to novērtēja 1 cilvēki vidēji ar 7.1. Šī rokasgrāmata ir pieejama šādās valodās: Angļu. Vai jums ir jautājums par Canon Ixus 140 vai vajag palīdzību? Uzdod savu jautājumu šeit

Vajadzīga palīdzība?

Jums ir jautājums par Canon un atbilde nav atrodama rokasgrāmatā? Uzdodiet savu jautājumu šeit. Skaidri un visaptveroši raksturojiet problēmu un savu jautājumu. Jo precīzāk raksturosiet savu problēmu un jautājumu, jo vieglāk būs citiem Samsung Galaxy A7 īpašniekiem sniegt jums labu atbildi.

Jautājumu skaits: 0

Canon Ixus 140 specifikācijas

Tālāk ir sniegtas Canon Ixus 140 produkta specifikācijas un rokasgrāmatas specifikācijas.

Vispārīgi
Zīmols Canon
Modelis Ixus 140
Produkts Fotokamera
EAN 8714574599229
Valoda Angļu
Faila tips PDF

Bieži uzdotie jautājumi

Vai nevarat rokasgrāmatā atrast atbildi uz savu jautājumu? Atbildi uz savu jautājumu varat atrast <i>FAQ</i> sadaļā par Canon Ixus 140 zemāk.

Vai jūsu jautājums nav uzskaitīts? Uzdod savu jautājumu šeit

Nav rezultātu