Cyborg F.L.Y. 9 Wireless Flight Stick PS3 rokasgrāmata

Cyborg F.L.Y. 9 Wireless Flight Stick PS3
7.5 · 2
PDF rokasgrāmata
 · 13 lapas
Angļu
rokasgrāmataCyborg F.L.Y. 9 Wireless Flight Stick PS3

Skatiet Cyborg F.L.Y. 9 Wireless Flight Stick PS3 rokasgrāmatu šeit, bez maksas. Šī rokasgrāmata ietilpst kategorijā kontrolleri, un to novērtēja 2 cilvēki vidēji ar 7.5. Šī rokasgrāmata ir pieejama šādās valodās: Angļu. Vai jums ir jautājums par Cyborg F.L.Y. 9 Wireless Flight Stick PS3 vai vajag palīdzību? Uzdod savu jautājumu šeit

Vajadzīga palīdzība?

Jums ir jautājums par Cyborg un atbilde nav atrodama rokasgrāmatā? Uzdodiet savu jautājumu šeit. Skaidri un visaptveroši raksturojiet problēmu un savu jautājumu. Jo precīzāk raksturosiet savu problēmu un jautājumu, jo vieglāk būs citiem Cyborg īpašniekiem sniegt jums labu atbildi.

Jautājumu skaits: 0

Vispārīgi
Cyborg
F.L.Y. 9 Wireless Flight Stick PS3
kontrolleris
728658029951
Angļu
Lietotāja rokasgrāmata (PDF)

Vai nevarat rokasgrāmatā atrast atbildi uz savu jautājumu? Atbildi uz savu jautājumu varat atrast <i>FAQ</i> sadaļā par Cyborg F.L.Y. 9 Wireless Flight Stick PS3 zemāk.

kontrolleris akumulators ir sācis korodēt. Vai ierīce joprojām ir droša lietošanai?

Pēc pareizas notīrīšanas produktu joprojām var droši lietot. Izņemiet akumulatoru ar cimdiem un iztīriet akumulatora nodalījumu ar zobu suku un etiķi. Pēc nožūšanas ierīcē var ievietot jaunas baterijas.

Vai Cyborg F.L.Y. 9 Wireless Flight Stick PS3 rokasgrāmata ir pieejama Latviešu Valoda?

Diemžēl Cyborg F.L.Y. 9 Wireless Flight Stick PS3 rokasgrāmata nav pieejama Latviešu Valoda. Šī rokasgrāmata ir pieejama Angļu.

Vai jūsu jautājums nav uzskaitīts? Uzdod savu jautājumu šeit

Nav rezultātu