DeLonghi PrimaDonna S ECAM 26.455.B rokasgrāmata

DeLonghi PrimaDonna S ECAM 26.455.B
9.7 · 2
PDF rokasgrāmata
 · 22 lapas
Angļu
rokasgrāmataDeLonghi PrimaDonna S ECAM 26.455.B
2

5713215191/02.11

Skatiet DeLonghi PrimaDonna S ECAM 26.455.B rokasgrāmatu šeit, bez maksas. Šī rokasgrāmata ietilpst kategorijā kafijas automāti, un to novērtēja 2 cilvēki vidēji ar 9.7. Šī rokasgrāmata ir pieejama šādās valodās: Angļu. Vai jums ir jautājums par DeLonghi PrimaDonna S ECAM 26.455.B vai vajag palīdzību? Uzdod savu jautājumu šeit

Vajadzīga palīdzība?

Jums ir jautājums par DeLonghi un atbilde nav atrodama rokasgrāmatā? Uzdodiet savu jautājumu šeit. Skaidri un visaptveroši raksturojiet problēmu un savu jautājumu. Jo precīzāk raksturosiet savu problēmu un jautājumu, jo vieglāk būs citiem DeLonghi īpašniekiem sniegt jums labu atbildi.

Jautājumu skaits: 0

Vispārīgi
DeLonghi
PrimaDonna S ECAM 26.455.B
kafijas automāts
Angļu
Lietotāja rokasgrāmata (PDF)

Vai nevarat rokasgrāmatā atrast atbildi uz savu jautājumu? Atbildi uz savu jautājumu varat atrast <i>FAQ</i> sadaļā par DeLonghi PrimaDonna S ECAM 26.455.B zemāk.

Cik bieži nepieciešams atkaļķot kafijas automātu?

Kafijas automāta atkaļķošanas biežums ir atkarīgs no tā lietošanas biežuma un ūdens cietības. Cieta ūdens gadījumā ieteicams atkaļķot reizi mēnesī, bet mīksta ūdens gadījumā pietiek ar vienu reizi ceturksnī.

Kā vislabāk atkaļķot kafijas automātu?

Lai atkaļķotu kafijas automātu, ieteicams izmantot šķidru atkaļķošanas līdzekli, kas marķēts kā piemērots kafijas automātiem.

Kas ir espresso?

Espresso ir neliels daudzums koncentrētas kafijas.

Cik ilgi var uzglabāt kafijas pupiņas?

Derīguma termiņu var atrast uz kafijas pupiņu iepakojuma. Šis derīguma termiņš ir spēkā, kamēr iepakojums nav ticis atvērts.

Kāds ir labākais kafijas uzglabāšanas veids?

Kafiju ieteicams uzglabāt hermētiskā un tīrā traukā.

Kā malums ietekmē kafijas garšu?

Kafijas pupiņu malums spēcīgi ietekmē kafijas garšu. Ja kafijas pupiņas ir ļoti smalki samaltas, garša būs spēcīgāka, bet, ja malums ir rupjāks, garša būs maigāka.

Vai DeLonghi PrimaDonna S ECAM 26.455.B rokasgrāmata ir pieejama Latviešu Valoda?

Diemžēl DeLonghi PrimaDonna S ECAM 26.455.B rokasgrāmata nav pieejama Latviešu Valoda. Šī rokasgrāmata ir pieejama Angļu.

Vai jūsu jautājums nav uzskaitīts? Uzdod savu jautājumu šeit

Nav rezultātu