Dune HDIHD Smart B1 rokasgrāmata

Dune HDIHD Smart B1
9.4 · 1
PDF rokasgrāmata
 · 19 lapas
Angļu
rokasgrāmataDune HDIHD Smart B1

Smart B1

Quick Start Guide
Краткое руководство
English Русский

Skatiet Dune HDIHD Smart B1 rokasgrāmatu šeit, bez maksas. Šī rokasgrāmata ietilpst kategorijā multivides atskaņotāji, un to novērtēja 1 cilvēki vidēji ar 9.4. Šī rokasgrāmata ir pieejama šādās valodās: Angļu. Vai jums ir jautājums par Dune HDIHD Smart B1 vai vajag palīdzību? Uzdod savu jautājumu šeit

Vajadzīga palīdzība?

Jums ir jautājums par Dune un atbilde nav atrodama rokasgrāmatā? Uzdodiet savu jautājumu šeit. Skaidri un visaptveroši raksturojiet problēmu un savu jautājumu. Jo precīzāk raksturosiet savu problēmu un jautājumu, jo vieglāk būs citiem Dune īpašniekiem sniegt jums labu atbildi.

Jautājumu skaits: 0

Vispārīgi
Dune
HDIHD Smart B1
multivides atskaņotājs
4897031340061
Angļu
Lietotāja rokasgrāmata (PDF)

Vai nevarat rokasgrāmatā atrast atbildi uz savu jautājumu? Atbildi uz savu jautājumu varat atrast <i>FAQ</i> sadaļā par Dune HDIHD Smart B1 zemāk.

Kas ir <i>Bluetooth</i>?

<i>Bluetooth </i>nodrošina iespēju bezvadu režīmā apmainīties ar datiem starp elektroniskām ierīcēm, izmantojot radioviļņus. Attālums starp divām ierīcēm, kas apmainās ar datiem, vairumā gadījumu nedrīkst pārsniegt desmit metrus.

Vai dažādu zīmolu <i>Bluetooth </i>ierīces ir savstarpēji savienojamas?

Jā, <i>Bluetooth </i>ir universāla tehnoloģija, kas ļauj dažādām ierīcēm, kas aprīkotas ar <i>Bluetooth</i>, izveidot savienojumu.

Vai Dune HDIHD Smart B1 rokasgrāmata ir pieejama Latviešu Valoda?

Diemžēl Dune HDIHD Smart B1 rokasgrāmata nav pieejama Latviešu Valoda. Šī rokasgrāmata ir pieejama Angļu.

Vai jūsu jautājums nav uzskaitīts? Uzdod savu jautājumu šeit

Nav rezultātu