Graef CM70 rokasgrāmata

Graef CM70
9.3 · 3
PDF rokasgrāmata
 · 8 lapas
Angļu
rokasgrāmataGraef CM70
1
DE
Bedienungsanleitung
Kaffeemühle
EN
Instruction Manual
Coffee Grinder
Kaffeemühle CM 70

Skatiet Graef CM70 rokasgrāmatu šeit, bez maksas. Šī rokasgrāmata ietilpst kategorijā kafijas dzirnaviņas, un to novērtēja 3 cilvēki vidēji ar 9.3. Šī rokasgrāmata ir pieejama šādās valodās: Angļu. Vai jums ir jautājums par Graef CM70 vai vajag palīdzību? Uzdod savu jautājumu šeit

Vajadzīga palīdzība?

Jums ir jautājums par Graef un atbilde nav atrodama rokasgrāmatā? Uzdodiet savu jautājumu šeit. Skaidri un visaptveroši raksturojiet problēmu un savu jautājumu. Jo precīzāk raksturosiet savu problēmu un jautājumu, jo vieglāk būs citiem Graef īpašniekiem sniegt jums labu atbildi.

Jautājumu skaits: 0

Graef CM70 ir kafijas dzirnaviņas noņemamam kafijas miltu apjomam. Šis ierīces dizains nodrošina efektīvu un vienmērīgu miltu malšanu ar regulējamu smalkumu. Graef CM70 dzirnaviņas ir aprīkotas ar asiem, izturīgiem metāla malu instrumentiem, kas nodrošina precīzu un kvalitatīvu miltu malšanu. Graef CM70 ir vienotas ar to regulētu jaudu un maluma smalkuma izvēli, kas nodrošina labu rezultātu neatkarīgi no kafijas pupiņu veida. Izmantojot šīs dzirnaviņas, kafija var tikt sagatavota dažādos veidos, sākot no smalkas malšanas līdz grobēm un tālākai filtrēšanai. Graef CM70 dzirnaviņām ir moderns un stilīgs dizains, kas iederas jebkurā virtuvē. Tos ir viegli tīrīt un uzturēt, un tie ilgs ilgu laiku. Graef CM70 dzirnaviņas ir ērti lietojamas un piemērotas gan mājas, gan komerciālai lietošanai. Tās nodrošina vienmērīgi maltu kafijas miltu kvalitāti, dodot jums iespēju gatavot gardu un aromātisku kafiju ik reizi. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šis teksts ir sniegts tikai kā informācijas avots. Pirms pirkuma apstiprināšanas iesakām jums pārbaudīt ražotāja oficiālo informāciju un salīdzināt pieejamos produktus un cenas no dažādiem pārdevējiem.

Vispārīgi
Graef
CM70 | CM70
kafijas dzirnaviņas
4001627000950
Angļu
Lietotāja rokasgrāmata (PDF)

Vai nevarat rokasgrāmatā atrast atbildi uz savu jautājumu? Atbildi uz savu jautājumu varat atrast <i>FAQ</i> sadaļā par Graef CM70 zemāk.

Kas ir espresso?

Espresso ir neliels daudzums koncentrētas kafijas.

Cik ilgi var uzglabāt kafijas pupiņas?

Derīguma termiņu var atrast uz kafijas pupiņu iepakojuma. Šis derīguma termiņš ir spēkā, kamēr iepakojums nav ticis atvērts.

Kāds ir labākais kafijas uzglabāšanas veids?

Kafiju ieteicams uzglabāt hermētiskā un tīrā traukā.

Kā malums ietekmē kafijas garšu?

Kafijas pupiņu malums spēcīgi ietekmē kafijas garšu. Ja kafijas pupiņas ir ļoti smalki samaltas, garša būs spēcīgāka, bet, ja malums ir rupjāks, garša būs maigāka.

Vai Graef CM70 rokasgrāmata ir pieejama Latviešu Valoda?

Diemžēl Graef CM70 rokasgrāmata nav pieejama Latviešu Valoda. Šī rokasgrāmata ir pieejama Angļu.

Vai jūsu jautājums nav uzskaitīts? Uzdod savu jautājumu šeit

Nav rezultātu