HP LaserJet Pro 400 Color M451DN rokasgrāmata

HP LaserJet Pro 400 Color M451DN
7.7 · 7
PDF rokasgrāmata
 · 270 lapas
Angļu
rokasgrāmataHP LaserJet Pro 400 Color M451DN
LASERJET PRO 300 COLOR
LASERJET PRO 400 COLOR
Service Manual
M351
M451

Skatiet HP LaserJet Pro 400 Color M451DN rokasgrāmatu šeit, bez maksas. Šī rokasgrāmata ietilpst kategorijā printeri, un to novērtēja 7 cilvēki vidēji ar 7.7. Šī rokasgrāmata ir pieejama šādās valodās: Angļu. Vai jums ir jautājums par HP LaserJet Pro 400 Color M451DN vai vajag palīdzību? Uzdod savu jautājumu šeit

Vajadzīga palīdzība?

Jums ir jautājums par HP un atbilde nav atrodama rokasgrāmatā? Uzdodiet savu jautājumu šeit. Skaidri un visaptveroši raksturojiet problēmu un savu jautājumu. Jo precīzāk raksturosiet savu problēmu un jautājumu, jo vieglāk būs citiem HP īpašniekiem sniegt jums labu atbildi.

Jautājumu skaits: 0

HP LaserJet Pro 400 Color M451DN ir krāsu laserprinters ar umešanās iespējām. Tas piedāvā iespēju izdrukāt līdz pat 21 lapai minūtē, baltā un melnā krāsā, un līdz pat 20 lapām krāsā. Printera ietilpība ir apmēram 300 lapām. Tāpat kā daudzi citi HP printeri, arī šis printeris piedāvā mobilo drukāšanas iespējas, ieskaitot AirPrint, HP ePrint un Google Cloud Print. Tas ir mēģinājums samazināt biroja vajadzību papīra izmantošanai un padarīt to pieejamu no tālā attālumā. Papildus tam tas ir aprīkots ar 3.5 collu LCD ekrānu, lai uzlabotu tā funkciju pārvaldību un printera uzstādīšanu. Tas ir viegli uzstādāms un gatavs darbam dažādās vidēs. Ar tā ietilpību, mobilo drukāšanas iespēju un GPS vienības nodrošina labu priekšrocību lietotājiem.

Vispārīgi
HP
LaserJet Pro 400 Color M451DN
printeris
886111731558
Angļu
Lietotāja rokasgrāmata (PDF)

Vai nevarat rokasgrāmatā atrast atbildi uz savu jautājumu? Atbildi uz savu jautājumu varat atrast <i>FAQ</i> sadaļā par HP LaserJet Pro 400 Color M451DN zemāk.

Kā vislabāk izņemt no printera iestrēgušu papīru?

Ieteicamākais paņēmiens ir uzmanīgi izvilkt papīru no printera. Izslēdziet printeri un pārliecinieties, ka drukas galviņa neatrodas virs papīra un ka printerī nepaliek papīrs.

Kāpēc printeris nepieņem oriģinālās kasetnes?

Printeris var neatpazīt neoriģinālas kasetnes. Tādā gadījumā jūs saņemsit ziņojumu, ka kasetne ir tukša. Iegādātās kasetnes rokasgrāmatā parasti ir norādīts risinājums, bet, ja tas nepalīdz, ieteicams sazināties ar pārdevēju.

Kāpēc izdrukām ir slikta kvalitāte?

Sliktai drukas kvalitātei var būt dažādi iemesli. Pārbaudiet, vai kasetnes vai toneri ir pilni. Ja tie ir pilni, tad tintes printeru gadījumā bieži var būt nepieciešams iztīrīt pašu printeri, kasetnes var būt izžuvušas vai arī drukas galviņa var būt salauzta. Izmantojot lāzerprinterus, ieteicams tos kalibrēt.

Kāda ir atšķirība starp lāzera printeri un tintes printeri?

Lāzera printeris drukā ar toneri, bet tintes printeris — ar tinti.

Kāpēc tintes printeris drukā ar melnām svītrām?

Vairumā gadījumu tintes printera kasetne var būt salauzta, un tā ir jānomaina.

Ko nozīmē DPI?

DPI ir saīsinājums no <i>Dots Per Inch</i> (punkti uz collu) un ir tintes pilienu skaits (collā), kas drukāšanas laikā nonāk uz papīra.

Vai HP LaserJet Pro 400 Color M451DN rokasgrāmata ir pieejama Latviešu Valoda?

Diemžēl HP LaserJet Pro 400 Color M451DN rokasgrāmata nav pieejama Latviešu Valoda. Šī rokasgrāmata ir pieejama Angļu.

Vai jūsu jautājums nav uzskaitīts? Uzdod savu jautājumu šeit

Nav rezultātu