HP Officejet 150 rokasgrāmata

HP Officejet 150
7.6 · 1
PDF rokasgrāmata
 · 138 lapas
Angļu
rokasgrāmataHP Officejet 150

OFFICEJET 150

L511

User Guide

Skatiet HP Officejet 150 rokasgrāmatu šeit, bez maksas. Šī rokasgrāmata ietilpst kategorijā printeri, un to novērtēja 1 cilvēki vidēji ar 7.6. Šī rokasgrāmata ir pieejama šādās valodās: Angļu. Vai jums ir jautājums par HP Officejet 150 vai vajag palīdzību? Uzdod savu jautājumu šeit

Vajadzīga palīdzība?

Jums ir jautājums par HP un atbilde nav atrodama rokasgrāmatā? Uzdodiet savu jautājumu šeit. Skaidri un visaptveroši raksturojiet problēmu un savu jautājumu. Jo precīzāk raksturosiet savu problēmu un jautājumu, jo vieglāk būs citiem HP īpašniekiem sniegt jums labu atbildi.

Jautājumu skaits: 0

Vispārīgi
HP
Officejet 150
printeris
885631849057
Angļu
Lietotāja rokasgrāmata (PDF)

Vai nevarat rokasgrāmatā atrast atbildi uz savu jautājumu? Atbildi uz savu jautājumu varat atrast <i>FAQ</i> sadaļā par HP Officejet 150 zemāk.

Kā vislabāk izņemt no printera iestrēgušu papīru?

Ieteicamākais paņēmiens ir uzmanīgi izvilkt papīru no printera. Izslēdziet printeri un pārliecinieties, ka drukas galviņa neatrodas virs papīra un ka printerī nepaliek papīrs.

Kāpēc printeris nepieņem oriģinālās kasetnes?

Printeris var neatpazīt neoriģinālas kasetnes. Tādā gadījumā jūs saņemsit ziņojumu, ka kasetne ir tukša. Iegādātās kasetnes rokasgrāmatā parasti ir norādīts risinājums, bet, ja tas nepalīdz, ieteicams sazināties ar pārdevēju.

Kāpēc izdrukām ir slikta kvalitāte?

Sliktai drukas kvalitātei var būt dažādi iemesli. Pārbaudiet, vai kasetnes vai toneri ir pilni. Ja tie ir pilni, tad tintes printeru gadījumā bieži var būt nepieciešams iztīrīt pašu printeri, kasetnes var būt izžuvušas vai arī drukas galviņa var būt salauzta. Izmantojot lāzerprinterus, ieteicams tos kalibrēt.

Kāda ir atšķirība starp lāzera printeri un tintes printeri?

Lāzera printeris drukā ar toneri, bet tintes printeris — ar tinti.

Kāpēc tintes printeris drukā ar melnām svītrām?

Vairumā gadījumu tintes printera kasetne var būt salauzta, un tā ir jānomaina.

Ko nozīmē DPI?

DPI ir saīsinājums no <i>Dots Per Inch</i> (punkti uz collu) un ir tintes pilienu skaits (collā), kas drukāšanas laikā nonāk uz papīra.

Vai HP Officejet 150 rokasgrāmata ir pieejama Latviešu Valoda?

Diemžēl HP Officejet 150 rokasgrāmata nav pieejama Latviešu Valoda. Šī rokasgrāmata ir pieejama Angļu.

Vai jūsu jautājums nav uzskaitīts? Uzdod savu jautājumu šeit

Nav rezultātu