Lenovo ThinkPad 2 N3S25MH rokasgrāmata

Lenovo ThinkPad 2 N3S25MH
6.8 · 1
PDF rokasgrāmata
 · 111 lapas
Angļu
rokasgrāmataLenovo ThinkPad 2 N3S25MH

UserGuide

ThinkPadTablet

Skatiet Lenovo ThinkPad 2 N3S25MH rokasgrāmatu šeit, bez maksas. Šī rokasgrāmata ietilpst kategorijā planšetdators, un to novērtēja 1 cilvēki vidēji ar 6.8. Šī rokasgrāmata ir pieejama šādās valodās: Angļu. Vai jums ir jautājums par Lenovo ThinkPad 2 N3S25MH vai vajag palīdzību? Uzdod savu jautājumu šeit

Vajadzīga palīdzība?

Jums ir jautājums par Lenovo un atbilde nav atrodama rokasgrāmatā? Uzdodiet savu jautājumu šeit. Skaidri un visaptveroši raksturojiet problēmu un savu jautājumu. Jo precīzāk raksturosiet savu problēmu un jautājumu, jo vieglāk būs citiem Lenovo īpašniekiem sniegt jums labu atbildi.

Jautājumu skaits: 0

Vispārīgi
Lenovo
ThinkPad 2 N3S25MH
planšetdatori
887456386182
Angļu
Lietotāja rokasgrāmata (PDF)

Vai nevarat rokasgrāmatā atrast atbildi uz savu jautājumu? Atbildi uz savu jautājumu varat atrast <i>FAQ</i> sadaļā par Lenovo ThinkPad 2 N3S25MH zemāk.

No kā atkarīgs lejupielādes ātrums internetā?

Lejupielādes ātrums internetā ir atkarīgs no savienojuma veida. Ja jums ir 25 Mb/s savienojums, tas nozīmē, ka teorētiski jums vajadzētu būt iespējai lejupielādēt 25 MB sekundē.

Kāds ir planšetdatori ekrāna izmērs?

planšetdatori izmēru parasti izsaka collās; 1 colla ir līdzvērtīga 2,54 centimetriem. Izmērs ir vienāds ar planšetdatori diagonāles garumu, tādēļ izmēriet ekrānu virzienā no apakšējā kreisā stūra uz augšējo labo stūri.

Vai Lenovo ThinkPad 2 N3S25MH rokasgrāmata ir pieejama Latviešu Valoda?

Diemžēl Lenovo ThinkPad 2 N3S25MH rokasgrāmata nav pieejama Latviešu Valoda. Šī rokasgrāmata ir pieejama Angļu.

Vai jūsu jautājums nav uzskaitīts? Uzdod savu jautājumu šeit

Nav rezultātu