Native Union SWITCH rokasgrāmata

Native Union SWITCH
8.6 · 1
PDF rokasgrāmata
 · 12 lapas
Angļu
rokasgrāmataNative Union SWITCH

Skatiet Native Union SWITCH rokasgrāmatu šeit, bez maksas. Šī rokasgrāmata ietilpst kategorijā skaļruņi, un to novērtēja 1 cilvēki vidēji ar 8.6. Šī rokasgrāmata ir pieejama šādās valodās: Angļu. Vai jums ir jautājums par Native Union SWITCH vai vajag palīdzību? Uzdod savu jautājumu šeit

Vajadzīga palīdzība?

Jums ir jautājums par Native Union un atbilde nav atrodama rokasgrāmatā? Uzdodiet savu jautājumu šeit. Skaidri un visaptveroši raksturojiet problēmu un savu jautājumu. Jo precīzāk raksturosiet savu problēmu un jautājumu, jo vieglāk būs citiem Native Union īpašniekiem sniegt jums labu atbildi.

Jautājumu skaits: 0

The Native Union SWITCH ir pārnēsājama skaļruņa sistēma, kas ir uzlabota ar iebūvētu bateriju un diviem audio savienojumiem. Šī skaļruņa sistēma piedāvā skaņas kvalitāti, kas ir pieņemama klausīšanās laikā, un tas var kalpot kā Bluetooth tā arī kā rakstveida savienojums ar jebkuru savienojamo ierīci. SWITCH ir aprīkots ar korpusu, kas ir izgatavots no alumīnija un polikarbonāta, kas nodrošina drošību un izturību pret triecieniem. Turklāt SWITCH ir arī neķēmiski apstrādāti materiāli, kas ir labvēlīgi videi un izturīgi pret ikdienas izmantošanu. SWITCH tiek piedāvāts ar audio savienojuma iespēju, kā arī ar diviem USB portiem, par kuriem viens ir ražots, lai uzlādētu SWITCH bateriju, un otrs ir paredzēts, lai uzlādētu citu ierīci. SWITCH ir kompakts, taču varētu būt arī lielāks nekā citi pārnēsājami skaļruņi, taču tas ir viegli pārnēsājams un nav trokšņains. SWITCH ir ērts skaļruņa sistēma, kas ir piemērota ikdienas izmantošanai, lai klausītos mūziku vai skatītos filmas.

Vispārīgi
Native Union
SWITCH | SWITCH
skaļrunis
4897032104044
Angļu
Lietotāja rokasgrāmata (PDF)

Vai nevarat rokasgrāmatā atrast atbildi uz savu jautājumu? Atbildi uz savu jautājumu varat atrast <i>FAQ</i> sadaļā par Native Union SWITCH zemāk.

Kad skaļums ir pārāk liels?

Skaļums virs 80 decibeliem var kaitēt dzirdei. Ja skaļums pārsniedz 120 decibelus, var rasties pat tiešs kaitējums. Dzirdes traucējumu iespējamība ir atkarīga no klausīšanās biežuma un ilguma.

Vai dažādu zīmolu <i>Bluetooth </i>ierīces ir savstarpēji savienojamas?

Jā, <i>Bluetooth </i>ir universāla tehnoloģija, kas ļauj dažādām ierīcēm, kas aprīkotas ar <i>Bluetooth</i>, izveidot savienojumu.

Kas ir <i>Dolby Atmos</i>?

<i>Dolby Atmos</i> ir tehnoloģija, kas nodrošina, ka skaņa tiek atspoguļota no griestiem līdz klausīšanās vietai. Tas ļauj izveidot 5.1 efektu, izmantojot tikai vienu skaļruni.

Kas ir <i>Bluetooth</i>?

<i>Bluetooth </i>nodrošina iespēju bezvadu režīmā apmainīties ar datiem starp elektroniskām ierīcēm, izmantojot radioviļņus. Attālums starp divām ierīcēm, kas apmainās ar datiem, vairumā gadījumu nedrīkst pārsniegt desmit metrus.

Vai Native Union SWITCH rokasgrāmata ir pieejama Latviešu Valoda?

Diemžēl Native Union SWITCH rokasgrāmata nav pieejama Latviešu Valoda. Šī rokasgrāmata ir pieejama Angļu.

Vai jūsu jautājums nav uzskaitīts? Uzdod savu jautājumu šeit

Nav rezultātu