Panasonic Viera TX-L47FT60 rokasgrāmata

Panasonic Viera TX-L47FT60
8 · 3
PDF rokasgrāmata
 · 225 lapas
Angļu
rokasgrāmataPanasonic Viera TX-L47FT60
e
HELP
English
TX-L42FT60B
TX-L47FT60B

Skatiet Panasonic Viera TX-L47FT60 rokasgrāmatu šeit, bez maksas. Šī rokasgrāmata ietilpst kategorijā televizori, un to novērtēja 3 cilvēki vidēji ar 8. Šī rokasgrāmata ir pieejama šādās valodās: Angļu. Vai jums ir jautājums par Panasonic Viera TX-L47FT60 vai vajag palīdzību? Uzdod savu jautājumu šeit

Vajadzīga palīdzība?

Jums ir jautājums par Panasonic un atbilde nav atrodama rokasgrāmatā? Uzdodiet savu jautājumu šeit. Skaidri un visaptveroši raksturojiet problēmu un savu jautājumu. Jo precīzāk raksturosiet savu problēmu un jautājumu, jo vieglāk būs citiem Panasonic īpašniekiem sniegt jums labu atbildi.

Jautājumu skaits: 0

Vispārīgi
Panasonic
Viera TX-L47FT60
televizors
5025232711291
Angļu
Lietotāja rokasgrāmata (PDF)

Vai nevarat rokasgrāmatā atrast atbildi uz savu jautājumu? Atbildi uz savu jautājumu varat atrast <i>FAQ</i> sadaļā par Panasonic Viera TX-L47FT60 zemāk.

Kāds man ir labākais skatīšanās attālums Panasonic televizoram?

Ideālais skatīšanās attālums Panasonic televizoram ir atkarīgs no ekrāna lieluma. Parasti uzskata, ka ideālais skatīšanās attālums ir aptuveni vienāds ar ekrāna diagonāles reizinājumu ar 2,4.

Televizoram pazudis signāls, kā rīkoties?

Ja televizoram nav signāla, varat pārbaudīt turpmāk minēto. — Pārbaudiet, vai televizors ir iestatīts uz pareizo avotu. — Pārbaudiet, vai televizora uztvērējs ir pareizi pievienots, izmantojot HDMI vai SCART ieeju.

Kāds ir televizors ekrāna izmērs?

televizors izmēru parasti izsaka collās; 1 colla ir līdzvērtīga 2,54 centimetriem. Izmērs ir vienāds ar televizors diagonāles garumu, tādēļ izmēriet ekrānu virzienā no apakšējā kreisā stūra uz augšējo labo stūri.

Kas ir HDMI?

HDMI ir saīsinājums no <i>High-Definition Multimedia Interface</i> (augstas izšķirtspējas multivides saskarne). HDMI kabeli izmanto audio un video signālu pārsūtīšanai starp ierīcēm.

Vai dažādu zīmolu <i>Bluetooth </i>ierīces ir savstarpēji savienojamas?

Jā, <i>Bluetooth </i>ir universāla tehnoloģija, kas ļauj dažādām ierīcēm, kas aprīkotas ar <i>Bluetooth</i>, izveidot savienojumu.

Vai Panasonic Viera TX-L47FT60 rokasgrāmata ir pieejama Latviešu Valoda?

Diemžēl Panasonic Viera TX-L47FT60 rokasgrāmata nav pieejama Latviešu Valoda. Šī rokasgrāmata ir pieejama Angļu.

Vai jūsu jautājums nav uzskaitīts? Uzdod savu jautājumu šeit

Nav rezultātu