PerfectPro Cubi rokasgrāmata

PerfectPro Cubi
7.6 · 1
PDF rokasgrāmata
 · 141 lapas
Angļu
rokasgrāmataPerfectPro Cubi
GB
NL
D
S
F
Operating instruction
Gebruiksaanwijzing
Bedienungsanleitung
Bruksanvisning
Mode d’emploi

Skatiet PerfectPro Cubi rokasgrāmatu šeit, bez maksas. Šī rokasgrāmata ietilpst kategorijā radioaparāti, un to novērtēja 1 cilvēki vidēji ar 7.6. Šī rokasgrāmata ir pieejama šādās valodās: Angļu. Vai jums ir jautājums par PerfectPro Cubi vai vajag palīdzību? Uzdod savu jautājumu šeit

Vajadzīga palīdzība?

Jums ir jautājums par PerfectPro un atbilde nav atrodama rokasgrāmatā? Uzdodiet savu jautājumu šeit. Skaidri un visaptveroši raksturojiet problēmu un savu jautājumu. Jo precīzāk raksturosiet savu problēmu un jautājumu, jo vieglāk būs citiem PerfectPro īpašniekiem sniegt jums labu atbildi.

Jautājumu skaits: 0

Vispārīgi
PerfectPro
Cubi
radioaparāts
Angļu
Lietotāja rokasgrāmata (PDF)

Vai nevarat rokasgrāmatā atrast atbildi uz savu jautājumu? Atbildi uz savu jautājumu varat atrast <i>FAQ</i> sadaļā par PerfectPro Cubi zemāk.

Kāda ir atšķirība starp FM un AM?

FM apzīmē frekvences modulāciju, bet AM — amplitūdas modulāciju. Lielākā atšķirība starp FM radiostacijām salīdzinājumā ar AM radiostacijām ir skaņas kvalitātē.

Kad skaļums ir pārāk liels?

Skaļums virs 80 decibeliem var kaitēt dzirdei. Ja skaļums pārsniedz 120 decibelus, var rasties pat tiešs kaitējums. Dzirdes traucējumu iespējamība ir atkarīga no klausīšanās biežuma un ilguma.

Kā vislabāk tīrīt radioaparāts?

Pirkstu nospiedumus vislabāk var noņemt ar viegli samitrinātu tīrīšanas drānu vai mīkstu drāniņu bez putekļiem. Putekļus var vislabāk iztīrīt no grūti pieejamām vietām, izmantojot saspiestu gaisu.

Kas ir <i>Bluetooth</i>?

<i>Bluetooth </i>nodrošina iespēju bezvadu režīmā apmainīties ar datiem starp elektroniskām ierīcēm, izmantojot radioviļņus. Attālums starp divām ierīcēm, kas apmainās ar datiem, vairumā gadījumu nedrīkst pārsniegt desmit metrus.

Vai PerfectPro Cubi rokasgrāmata ir pieejama Latviešu Valoda?

Diemžēl PerfectPro Cubi rokasgrāmata nav pieejama Latviešu Valoda. Šī rokasgrāmata ir pieejama Angļu.

Vai jūsu jautājums nav uzskaitīts? Uzdod savu jautājumu šeit

Nav rezultātu