Western Digital WD TV Play rokasgrāmata

Western Digital WD TV Play
9.3 · 1
PDF rokasgrāmata
 · 171 lapas
Angļu
rokasgrāmataWestern Digital WD TV Play
WD TV
®
Play
Media Player
User Manual

Skatiet Western Digital WD TV Play rokasgrāmatu šeit, bez maksas. Šī rokasgrāmata ietilpst kategorijā multivides atskaņotāji, un to novērtēja 1 cilvēki vidēji ar 9.3. Šī rokasgrāmata ir pieejama šādās valodās: Angļu. Vai jums ir jautājums par Western Digital WD TV Play vai vajag palīdzību? Uzdod savu jautājumu šeit

Vajadzīga palīdzība?

Jums ir jautājums par Western Digital un atbilde nav atrodama rokasgrāmatā? Uzdodiet savu jautājumu šeit. Skaidri un visaptveroši raksturojiet problēmu un savu jautājumu. Jo precīzāk raksturosiet savu problēmu un jautājumu, jo vieglāk būs citiem Western Digital īpašniekiem sniegt jums labu atbildi.

Jautājumu skaits: 0

Vispārīgi
Western Digital
WD TV Play
multivides atskaņotājs
718037806136
Angļu
Lietotāja rokasgrāmata (PDF)

Vai nevarat rokasgrāmatā atrast atbildi uz savu jautājumu? Atbildi uz savu jautājumu varat atrast <i>FAQ</i> sadaļā par Western Digital WD TV Play zemāk.

Kas ir <i>Bluetooth</i>?

<i>Bluetooth </i>nodrošina iespēju bezvadu režīmā apmainīties ar datiem starp elektroniskām ierīcēm, izmantojot radioviļņus. Attālums starp divām ierīcēm, kas apmainās ar datiem, vairumā gadījumu nedrīkst pārsniegt desmit metrus.

Vai dažādu zīmolu <i>Bluetooth </i>ierīces ir savstarpēji savienojamas?

Jā, <i>Bluetooth </i>ir universāla tehnoloģija, kas ļauj dažādām ierīcēm, kas aprīkotas ar <i>Bluetooth</i>, izveidot savienojumu.

Vai Western Digital WD TV Play rokasgrāmata ir pieejama Latviešu Valoda?

Diemžēl Western Digital WD TV Play rokasgrāmata nav pieejama Latviešu Valoda. Šī rokasgrāmata ir pieejama Angļu.

Vai jūsu jautājums nav uzskaitīts? Uzdod savu jautājumu šeit

Nav rezultātu